Kayseri Liposuction

Kayseri Liposuction (Lipoşakşın) ile Yağ Alma , Liposuction Fiyatları

Liposuction, insanoğlunun çeşitli yaşlarda mevcut bölgesel yağ depolarından sonsuza dek arınabileceği en etkili ve sürekli çözüm yollarından biridir. Liposuction (liposakşın), yağları alma anlamında bir kelime olarak karşımıza çıkmaktadır. Kelimenin etimolojisi doğrultusunda, yağlar vakumlanarak, vücuttan çekilirler. Liposuction tedavisi, uygulanan bölgede gergin, ince ve güçlü bir siluet ortaya çıkarmaktadır. İnsan, yaşlanmış, kilolu görünümünden arınarak, kendisiyle barışık ve kendine güveni yüksek bir insana dönüşür.

Kayseri Liposuction fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

Liposuction Neden Yapılır?

Vücudun belirli bölgelerinde biriken inatçı yağlar, yaşlanma, genetik faktörler, aşırı kilo alıp verme ve doğum gibi sebeplerle ortaya çıkabilir. Kilo vermekle birlikte kaybolmayan bu yağlar, yalnızca Liposuction yoluyla alınabilir. Liposuction’ın temel amacı, inatçı yağların vücuttan alınarak vücudun şekillendirilmesidir. Bu işlem sonucunda, Liposuction uygulanan alan sıkı, ince ve formda bir görünüm kazanır.

Liposuction Avantajları

Liposuctionın kişide yarattığı değişimler oldukça çeşitlidir. Bu değişimler, hem fiziksel hem de psikolojik açıdan birçok fayda sağlar. Liposuction ile:

  • Fazla yağların alınmasıyla vücudun şekli düzgünleşir ve daha sıkı bir görünüm kazanır.
  • Derideki sarkmalar azalır ve daha gergin bir cilt yapısı oluşur.
  • Kişide genç, fit bir görünüm elde edilir. Yaşlı, kilolu görünümden kurtulunur.
  • Kişinin özgüveni artar ve sosyal hayatta daha rahat hareket eder.
  • Daha rahat ve istenilen kıyafetler giyilebilir.
  • Kişinin vücut hatları şekillenir ve ideal hale gelir. Bu da kişinin seksapalitesinin artmasına yardımcı olur.

Liposuction Sonrası Korse Kullanmak Şart mı?

Liposuction ameliyatı sonrasında vücudun şekillenmesi ve korunması için korse kullanımı oldukça önemlidir. Kullanılan korse, her bölge için özel olarak üretilmiş rahat bir malzemeden yapılmış olmalıdır. İlk 2 hafta boyunca günün her saatinde ve sonraki 2 hafta boyunca ise günde 12 saat boyunca kullanılması önerilir. Korse kullanılmadığı takdirde, liposuction uygulanan bölgede şekil bozuklukları oluşabilir.

Liposuction Başka Ameliyatlar ile Kombinlenir mi?

Liposuction, doktorun onay vermesi durumunda diğer estetik ameliyatlarla birlikte yapılabilir. Bu ameliyatlar arasında karın germe, meme estetiği, yağ enjeksiyonu ve annelik estetiği gibi işlemler yer alır.

Liposuction Sonrası İz Kalır Mı?

Liposuction uygulaması sırasında yapılan kesiler oldukça küçüktür. Bu nedenle ameliyat sonrasında iyileşme tamamlandığında herhangi bir kesi izi görülmez. Ayrıca Liposuction sonrasında vücutta herhangi bir işaret kalmaz ve işlem tamamen doğal bir görünüm sağlar.