Gaziantep Liposuction

Dr. Leyla ARVAS
Op. Dr. Leyla ARVAS

Gaziantep Liposuction (Lipoşakşın) ile Yağ Alma , Liposuction Fiyatları Liposuction (Liposakşın), bölgesel zayıflama sağlamak için uygulanan bir yağ alma prosedürüdür. İnsanlar arasında sadece yağ alma olarak da bilinen liposuction, günümüzde en sık kullanılan estetik operasyonlardan biridir. Liposuction işleminin terimsel kullanımları arasında liposakşın ve liposaksin de yer almaktadır. Liposuction (Liposakşın) tekniğinde, yağ alma işlemi bölgesel olarak gerçekleştirilir. Kısacası, liposuction genel olarak kilo verme yöntemi değildir. Liposuction; göbek yağı alma, karın yağı alma, bacak yağı alma, iç bacak yağı alma, kol yağları alma, gıdı alma gibi bölgesel yağ alma amaçlı bir cerrahi işlemdir.

Gaziantep Liposuction fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

Liposuction (Liposakşın) Nedir?

Yağ aldırma işlemi, uygun koşullarda ve uygun kişilere uygulandığında oldukça güvenli bir operasyondur. Ancak bu ameliyatı herkes yapamaz ve herkese uygulanamaz. Bu nedenle bu işlemi düşünen bir kişi, öncelikle bir Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanına başvurmalı ve ameliyatın kendisi için uygun olup olmadığını öğrenmelidir. Örneğin, sigara içenler, kronik hastalığı olanlar, ileri yaşta ve obez kişiler, uygun olmayan koşullarda ve amatörce yapılan yağ aldırma işlemlerinde risk altındadır ve yaşamsal komplikasyonlarla karşı karşıya kalabilirler.

Liposuction Sonrası Günlük Hayata Ne Zaman Dönülür?

Liposuction sonrası işe dönme süresi, uygulamanın yapıldığı bölge, alanın genişliği ve çalışılan işe göre değişiklik gösterir. Dar bir bölgeye yapılan sınırlı bir işlem sonrasında, korse giyilmesi şartıyla, ortalama beş gün sonra ofis işine dönülebilir. Ancak geniş bir alana ve büyük miktarda yağ alınan hastalara, özellikle bedensel güç ve hareket gerektiren işlere dönüş süresi daha uzun olabilir. Bu konuda daha doğru bilgi, plastik cerrahi uzmanıyla yapılacak bir ön görüşmede alınabilir.