Eskişehir Liposuction

Eskişehir Liposuction (Lipoşakşın) ile Yağ Alma , Liposuction Fiyatları

Liposuction uygulaması, beden biçimlendirme amacıyla kilo kaybı için göz önünde bulundurulabilecek bir yöntemdir. Eğer bedeninizde dengesiz bir yağ dağılımı mevcut ise ve bu yağlarla başa çıkmakta zorlanıyorsanız, sorununuzu çözmek için Liposuction yöntemini düşünebilirsiniz. Liposuction, vakumla fazla yağları vücudunuzdan çıkartarak, sizi daha kıvrımlı ve ince bir vücuda kavuşturabilir. Doğum sonrası kilolardan hızlıca kurtulmak veya diyet yaparak veremediğiniz inatçı yağları yok etmek için Liposuction, beden biçimlendirme amacıyla size önerilebilir.

Eskişehir Liposuction fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

Vaser Liposuction Nedir?

Klasik Liposuction’tan farklı olarak, daha fazla yağ almak isteyen hastalar için tercih edilebilecek bir yöntem olan Vaser Liposuction son yılların etkili zayıflama işlemlerinden biridir. Bu yöntemde, vücuttaki yağlar önce sıvı hale getirilir ve daha sonra çekilir. Böylece, klasik Liposuction’a göre daha fazla yağ hücresinden kurtulmak mümkündür. Vaser Liposuction’un ilk adımı ultrason destekli teknoloji kullanılarak yağ hücrelerinin parçalanmasıdır. Bu sayede, çevreleyen deri, kaslar ve sinir dokusu zarar görmeden sadece yağ hücrelerine odaklanılabilir.

4D Vaser Liposuction yöntemi sayesinde, kişilerin fazla bölgesel yağları ihtiyaç duyulan bölgelere enjekte edilebilir. Böylece, estetik amaçlı vücut şekillendirme uygulaması yaptıran hastalar daha kıvrımlı hatlara sahip olabilirler. Ultrason dalgalarını kullanan 4D Vaser Liposuction yöntemi aynı zamanda hastaların göğüs, kalça ve yüz bölgesine yağ enjekte edilmesine olanak tanır.

Vaser Liposuction Nasıl gerçekleştirilir?

Liposuction işlemi yapılacak olan bölge önceden belirlenir ve işaretlenir. Bu bölgeden alınacak yağ miktarı öncesinde belirlenir. Daha sonra lokal anestezi ile bölge uyuşturulur, böylece yağların daha kolay alınması sağlanır. Ultrason destekli Vaser Liposuction uygulamasıyla, yağlar önce sıvı hale getirilir, ardından bu sıvı yağ minik kesiler aracılığıyla çekilir. Vaser Liposuction işleminde, 3-4 mm boyutunda kesiler açılır. Ameliyat sonrasında, bu kesiler neredeyse görünmez hale gelir.

Daha kıvrımlı hatlara sahip olmak isteyen hastalar, yağ enjeksiyonuyla kombine operasyonlar yaptırabilir. Hastanın fazla yağları meme büyütme, kalça büyütme gibi estetik ameliyatlarda kullanılabilir.

Vaser Liposuction Sonrası İyileşme Süreci Nasıl İşler?

Liposuction sonrası ilk 8 saat içinde ayağa kalkmanız önerilir. 3-5 gün süresince ise dikkatli olunması gerekir. Bu süreçte, doktorunuzun tavsiye ettiği korse mutlaka giyilmeli ve yavaş yavaş yürüyüşlere başlanmalıdır. İlk 4 hafta boyunca, korse kullanmaya devam etmek gereklidir. Korse kullanımı, yağ alınan bölgenin daha hızlı toparlanmasına yardımcı olur.