Erzurum Liposuction

Erzurum Liposuction (Lipoşakşın) ile Yağ Alma , Liposuction Fiyatları Liposuction işlemi, istisnasız herkesin sıkı ve fit bir vücuda sahip olma arzusunu gerçekleştirmesine yardımcı olan bir estetik uygulamadır. Zira, vücutta biriken yağlardan kurtulmak bazen oldukça zor olabilir. Diyet ve egzersiz gibi yöntemler bazı sıkılaşmalar sağlasa da, genetik, hormonal faktörler, hamilelik veya yaşlanmaya bağlı bölgesel yağ birikimleri gibi nedenlerle bölgesel kilo sorunu yaşayan kişiler, bu sorunu çözmekte zorlanabilirler. Bu durumda liposuction işlemi, en uygun çözüm olarak karşımıza çıkar. Klasik liposuction’dan lazer liposuction’a kadar pek çok farklı türü olan liposuction işlemleri arasında, minimal cerrahi ile konforlu bir işlem ve iyileşme süreci sunan en memnun edici sonucu veren liposuction işlemi, istenmeyen bölgesel yağlardan kurtulmak isteyen herkese önerilen bir çözüm yöntemidir.

Erzurum Liposuction fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

Liposuction İşlemlerinin Klasik Yöntemlerden Farkı Nedir?

Ultrasonik ses dalgalarının kullanıldığı liposuction işlemleri ile vücuttaki yağlar daha az riskli bir şekilde uzaklaştırılırken, klasik yöntemler sonrasında dalgalı bir cilt görünümü riski oluşabilmektedir. İşlem sırasında sadece ses dalgalarının kullanılması sayesinde, çevre dokulara zarar verme riski en aza indirgenir. Bu da işlem sonrasında yaşanabilecek ağrı, acı, morarma ve ödem miktarının daha az olmasına neden olur ve kişinin günlük hayatına daha hızlı bir şekilde dönmesini sağlar. Liposuction işlemi sırasında alınan yağlar ve kök hücreler, ultrasonik ses dalgaları kullanılarak zarar görmeden çekilir. Bu sayede, bu yöntemle alınan yağların kalitesi daha yüksek olduğu için, dolgunluk istenen meme ve popo bölgelerine kolayca uygulanabilir ve yüz güldürücü sonuçlar sağlar.

Liposuction En Sık Hangi Alanlara Uygulanır?

Liposuction işlemi, vücudun neredeyse her bölgesine uygulanabilen bir estetik cerrahi yöntemidir. Ancak en sık yapılan uygulamalar, yağ birikiminin yoğun olduğu iç ve dış bacak, bel, basen, göbek çevresi, sırt, gıdı ve diz içi bölgeleridir. Özellikle erkek hastalarda meme büyüme sorunu yaşanması durumunda, bu sorunun nedeni bölgedeki yağ birikimleri ise, liposuction işlemi ile başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir. Liposuction, kişinin vücut yapısına uygun olarak farklı bölgelerdeki yağ birikimlerini azaltmak ve kişinin istediği vücut şeklini elde etmesine yardımcı olmak için kullanılan bir yöntemdir.

Emzirme Döneminde Liposuction Yapılır mı?

Hamilelik ve emzirme dönemlerinde liposuction uygulaması güvenli değildir. Bu nedenle, anne ve bebeğin sağlığı açısından bu dönemlerde liposuction uygulaması yapmaktan kaçınıyoruz. Ayrıca, bu dönemlerin sonunda diyet ve egzersiz ile fazla kiloların verilmesiyle birlikte, vücudun son şeklinin ortaya çıktığı göz önüne alındığında, bu süreçlerden önce yapılan işlemler riskli olabilir ve beklenen sonucu vermeyebilir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde yağ birikimlerinden kurtulmak isteyen hastalarımıza, ilgili süreçler tamamlandıktan sonra vücut şekillendirme ve sıkılaştırma için liposuction uygulamasını öneriyoruz. Liposuction fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.